Tagasiside

by okt. 24, 2019

Palun kasutage tagasiside andmiseks allpool toodud vormi või võtke meiega ühendust kontaktandmete lehel oleval aadressil.

Koolituskeskuse on väga mõistvad inimese, et kui mul isiklikel põhnustel jäin mõneks kuuks eemale siis lubati koolitus ikkagi läbida. Väga meeldiv oli see kui suurt rõhku pöörati keevitus kvaliteedile. Sain kindlalt tugevad teadmised keevusest. Arvestades seda, et ennem polnud kunagi keevitanud.

Rene

(31.05.2024)

Kursused andsid mulle mitte ainult tugeva põhja oma erialal, vaid ka kindlustunde oma võimete vastu.

Nikolai

(08.05.2024)

Soovitan soojalt seda keevituskooli. Kõik olid väga abivalmid ja sõbralikud. Koolis on väga head installatsioonid ja kindlasti saate suurepärase õppimiskogemuse.

Rosalinda A.

(20.04.2024)

Kokkuvõtvalt võin julgelt soovitada kõigile, kes tunnevad ja tahavad ennast täiendada, oskuste ja teadmiste poolepealt. Mul oli väga hea meel, et sain a1koolitusel osaleda 2 kuud. Juhendajaid Peeter ja Leonid on väga asjalikud ja toredad. Aitäh teile, olen juba saanud töökohal teadmisi ja oskusi rakendada. Kui avaneb võimalus uuesti ennast koolitama minna, teen seda kindlasti.

Ervin P.

(12.03.2024)

Omandasin ekskavaatori- ja frontaallaaduri juhi koolituse. Uus tehnika ja professionaalsed õpetajad.
Väga hea ja kvaliteetne praktika.
Soovitan kõigele!

Nikolai

(02.02.2024)

Minu töökoht võimaldas mul keevitus kooli minna ja ennast täiendada MMA valdkonnas. Olen palju targemaks, osavamaks saanud ja töövõtted on paremaks läinud. A1koolitus on parimaid kohti, kus kunagi käinud ja julgen teistelegi soovitada. Inimesel peab olema asja vastu huvi, tahe ja sihikindlus. Juhendajad on omaala spetsialistid. Suurimad tänud Peetrile ja Leonidile. Leonidilt ja Peetrilt on õppida väga palju, neil on oskuste ja teadmiste pagas, mida tasub endaga kaasa võtta. Olen väga tänulik nendele.

Ervin P.

(28.01.2024)

Väga hea Kool kus õppida keevitamist.
Juhendajad ja õpetajad on väga toredad inimesed
Jäin väga rahule õppega
Suured tänud kõigile

Taavi L

(24.01.2024)

Tõsiselt hea kool, osalesin TIG keevitus kursustel ja naiste rahvana oli alguses veidi hirmus küll aga suurepäraselt võeti seal vastu ja aidati saavutada tulemusi! Nii toetavaid õpetajaid nagu seal on, pole ma ennem kohanud, isiklikult soovitan julgelt sinna minna!

Nalani A.

(21.01.2024)

Osalesin keevitus kursustel TIG. ja olen väga tänulik õpetajatele Peetrile ja Leoniidile nende poolt sõbraliku suhtumise ja vajaliku ning põhjaliku õpetuse eest. Jäin väga rahule.

Imre S.

(15.01.2024)

Osalesin epoksiidvaikudega töötamise koolitusel. Olin ka iseseisvalt teemat omajagu õppinud, aga koolituselt sain väga palju uut ning praktilist juurde, et iseseisvalt edasi minna. Koolitaja oli professionaalne ning kõik teemaga seotud küsimused said vastused.

Angus T.

(08.01.2024)

Osalesin santehniku kursusel, sain asjalikud teadmised torutöödest koos praktikaga. Tänan õpetajat, kõik sujus meeldivalt.

Kristian K.

(06.12.2023)

Läbisin maalri koolituse.
Kõik oli hästi korraldatud ja sain palju teadmisi juurde.
Olen väga rahul ja soovitan kõigile kellel on huvi maalriks saada,sest sellel koolitusel õpite kõik vajaliku ära. 🙂

Martin L.

(30.11.2023)

Läbisin mööblikoostaja koolituse. Koolitus oli asjalik ja huvitav, tänud Peetrile ja praktika juhendajale Taurile, tänu kellele sai kiiresti omandatud kõik vajalikud teadmised. Soovitan teistelegi.

Lembit T. M.

(23.10.2023)

Läbisin mööblikoostaja koolituse. Koolitus ise oli väga asjalik ja huvitav, tänud Peetrile ja eriti tänud praktika juhendajale Taurile, tänu kellele sai kiiresti omandatud kõik vajalikud teadmised. Soovitan ka teistele.

Andres K.

(20.10.2023)

Kõik väga meeldis, Peeter ja Margarita olid väga lahked, proffessionalsed õpetajad, sain teada erinevad niped, kuidas teha korralikul tööd platija valkonnas.
Margarita jagas oma teadmised väga laialt, ja oskab süvitsi minna ja seletada põhjalikud ja olulised detailid ja tundub, et on väga kogenud lektor.
Kolitus materjal oli väga lihtne, kergesti mõistetav ja tunnid läksid väga sujuvalt.
Kohvipausidel saime suhelda ja jagasime oma kogemust omavahel.
Oleg näitas teooriat videomaterjali peal, ja kui oli praktika, näitas ka paremad võtted plaadi paigaldamisel, andis nõu ja osales protsessis.
Peeter osales protsessis ka, vaatas üle ja kontrollis pidevalt tööohutust ja tudengi töökvaliteedi. Tähelepanu ja pidev tagasiside oli väga tihe.
Soovin selle koolituskeskust!

Vladimir D.

(17.09.2023)

Läbisin sanitaartehnika koolitse, millega jäin igatepidi rahule. Kiitused juhendajale, kes oli väga sõbralik ja põhjalik oma töös. Sain vajalikud teadmised ja palju enesekindlust sellelt koolituselt. Kogu personal, kellega kokku puutusin, oli väga sõbralik ja toetav. Soovitan soojalt!

Sten-Erik D.

(17.09.2023)

Läbisin Ekskavaatori- frontaalladuri juhi kursused + troppija kursused.
Koolitus oli väga huvitav ja professionaalne

Väga soovitan!

Jevgeni

(01.09.2023)

Omandasin ekskavaatori- ja frontaallaaduri juhi koolituse. Kogu koolitus oli väga huvitav ja õppisin palju uut.

Soovitan kindlasti!

Jako A.

(29.08.2023)

Üle 20 aasta parim koolitus!
Väga väga hea ja kannatlik instruktor Leonid. Megasõbralik ja toetav juhtkond ja personal.
Jõudu, jaksu Peeter. Tulen kindlasti teile uuesti kui vajadus tekib.

Mart R.

(25.08.2023)

Võtsin koolituse migrotsement,ainult suured kiitused meistritele,juhendavad väga põhjalikult ja niikaua,kui oled kõigest aru saand.

Argo A.

(13.06.2023)

Keevitus koolitusega jäin väga rahule.Õhkond oli sõbralik ja positiivne.Õpetaja Leoniid väga pädev oma erialal.Tänud Leoniidile ja Peetrile suurepärase töö eest!Soovitan.

Kirill O.

(26.05.2023)

Osalesin kahveltõstukijuhi koolitusel ja jäin koolitusega väga rahule,väga meeldiv meeskond ja väga kõval tasemel koolitus,soovitan kõigile

Allan K.

(18.05.2023)

Jäin väga rahule koolituse läbiviijatega, kõik oli hästi korraldatud ja läbimõeldud.Ainult kiitused!
Soovitan teistelegi!

Arne R.

(01.05.2023)

Koolitusel õpitu on tulevikus tööalaselt vajalik ja kasulik. Koolitus oli huvitav, õppisin palju uut, sain nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi ja oskusi. Eriti meeldis praktiline osa.

Lauri I.

(01.05.2023)

Väga hea kollektiiv, teavad oma tööd hasti. Asjalik ja konstruktiivne. Soovitan!

Andrei T.

(09.03.2023)

Olen igati rahul,tore kollektiiv ja head õpetajad.SOOVITAN teistelegi.

Egert L.

(17.02.2023)

Läbisin keevitaja kursuse. Kõik oli hästi seletatud ja arusaadav. Suured tänud koolitajatele ning meeldivatele grupikaaslastele.

Yury K.

(27.11.2022)

Osalesin kahveltõstukijuhi koolitusel ja jäin koolitusega väga rahule. Õpetaja oli rahulik ja oskas hästi kõike selgitada. Praktiliste ülesannetega tegelemiseks oli kaasaegne tõstuk ning piisavalt aega, et kõiki oskusi kinnistada.

Ants K.

(20.10.2022)

Väga asjalik ja loogiline koolitus tulevasele ekskavaatori ja frontaallaaduri juhile!

Kiitus nii teooria kui ka praktika õpetajale!

Abivalmis juhtkond ja hea masin, millel praktika poolt harjutada.

Rando K.

(14.07.2022)

Läbisin Kahveltõstuki ja Bobcat koolituse.

Jäin väga rahule, koolitus oli konstruktiivne ja parimal moel teostatud.

Nii õpetaja kui juhtkonna suhtumine on viimase peal ning motiveeriv.

Soovitan kõigile kes veel mõtleb.

10/10

Deniss M.

(08.07.2022)

Minule meeldis väga, õpetati väga hästi ja suhtumine 10 palli skaalal annan mina 10 ja õpetamise 10 palli skaalal annan ka 10.

Kajar E.

(13.06.2022)

Alustasin oma teekonda koolitusega ning 160 tunniga suutsin tänu suurepärasele õpetajale sooritada 6 eksamit. Au ja kiitus Leonidile ja Peetrile.

Andero R.

keevitaja koolitus (05.04.2022)

Tänan meeldiva koostöö eest Keevituse kursusel.  Koolitus oli põhjalik ja täpne.  Lisaks Juhendajale, kiidan ka klassikaaslasi!!

Lauri P.

keevitaja koolitus (30.09.2021)

Väga heal tasemel keevitajate õpe.Tasemel ja suurte kogemustega praktika juhendaja.

Meelis

keevitaja koolitus (29.09.2021)

Eesti keele õpetus koolituskeskuses “A1 koolitus”. Ma hakkasin õppima eesti keelt maikuus. Praegu ma õpin üksinda klassis, klassis oleme kahekesi, mina ja eesti keele õpetaja ( eesti keele ja kirjanduse õpetaja Pille Veber, diplomeeritud spetsialist). Mulle meeldib, et õppekeskus asub minu elukoha lähedal ja seega võtab mul vähe aega, et kohale tulla. Eesti keele tundides kasutame töövihikut, õpikut
(autor Mare Kitsnik), EKI sõnaraamatut ja vajadusel ka mobiilitelefoni abi. Ma olen ise rahul eesti keele õpetuse protsessiga, tunnid lähevad rahulikus olukorras, õpetajal on olemas hea ja reaalne töökogemus. Tundides tutvume eesti kultuuriga, ajalooga, tuntud kirjanikega ja teiste inimetega. Räägime erinetevast teemadest, kasutades eesti keele grammatika erinevaid vorme.
Meie klassis on olemas erinevad tehnilised vahendid, mis aitavad mind õppida eesti keelt. Puhkepausi ajal saab juua teed või kohvi, pakutakse erinevaid küpsiseid. Meid käidi ka inspekteerimas, jälgiti tunni käiku ja andsime ka tagasisidet. Keskuse juhina Peeter Kuuseste huvitub meie tegemistest ja tundidest. Eesti keelt on hea osata, mina oskan juba rohkem. Loodan, et tulevikus ma võiksin eesti keelt rääkida veel paremini, kui täna.

Igor Z.

Eesti keele koolitus (06.07.2021)

 

Tänud keevitaja koolituse hea korralduse ja asjatundliku juhendamise eest! Hea on õppida kui sind juhendavad oma ala profid kes teavad mida nõuda ja ei tee liigseid sõnu, eriti siis kui oled enne olnud keevitusekauge inimene. Kindlasti tulen end siia edaspidi täiendama ja julgen koolitust tuttavatele soovitada! Suured tänud Peetrile ja Leonidile!

Tõnis P.

Keevitaja koolitus (04.07.2021)

Läbisin keevituse kursused. Mul on väga hea meel ja soovisin tänada õpetaja Leonidi ja eriline tänu ka positiivsele direktorile Peetrile.

Ivan K.

Keevitaja koolitus (11.06.2021)

Nimetatud koolitusel osalemine on minule andnud põhjalikud keevitaja tööalased teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, tagamaks kompetentsus töötamiseks keevitajana. Koolitaja LEONID oli väga professionaalne, tulemusele orienteeritud. Koolitusel meeldis mulle pidev tagasisidestamine, praktilised läbitegemised ja õppematerjal.

Oleg R.

Keevitaja koolitus (03.02.2021)

Kõigile kes tahab olla keevitajana minge …A1koolitus.ee -väga suur täänu meistrile LEONIDILE.

Sergei K.

Keevitaja koolitus (02.02.2021)

Super koolitus. Abivalmis ja sõbralik kollektiiv, ning professionaalne instruktor, omandasin kiirelt vajalikud oskused! Tänud Peetrile ning Leonidele!

Kevin P.

Keevitaja koolitus (01.02.2021)

Koolitus oli põhjalik ja saavutasin heal tasemel keevitusega seonduvad teadmised.

Kenneth K.

Keevitaja koolitus (23.01.2021)

Väga kasulik ja asjalik koolitus. Puudub kuiv teooria ning juhendaja on ülimalt pädev oma valdkonnas (vajadusel paneb ka karu keevitama). Suur tänu Leonidile ja Peetrile.

Jarmo P.

Keevitaja koolitus (31.10.2020)

Super hea koolitus!

Õpetaja oli väga abivalmis, kõik küsimused mis tekkisid, selgitas ja vajadusel näitas visuaalselt.

Tore, et koolitaja oli ettevõtlik ning pakkus välja erinevaid lahendusi, et teha koolitus võimalikult mahukaks praktilise poole pealt. Tänu sellele suutsin läbida oma kursuse ja sertifikaadi eksami üheaegselt.

Vajaduse korral tulen kindlasti oma oskusi veelgi laiendama A1koolitus-keskusesse.

Kaur-Gabriel R.

Keevitaja koolitus (31.08.2020)

 Keevitus õpetajal on vajalikud oskused ja sertifikaadid. Oskab, näitab ja juhatab kuidas saab, kuidas peab ja kuidas tuleb.

Lauri O.

Keevitaja koolitus (25.08.2020)

Põhjalik koolitus ning õppejõud suutis selle mitme tunnise arvuti taga istumise piisavalt huvitavaks teha. Teemadele lähenemine oli väga meeldiv.

Kindlasti soovitan!

Mihkel V.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Väga korralik koolitus, eksami tegin puhtalt.

Taago S.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Kursus on väga praktikapõhine, mis keevitusel eriti oluline. Algajana ei osanud ette näha mis saama hakkab, aga kõik sujus nii nagu peab. Õpetaja väga sõbralik ja professionaalne-aitab igal sammul ja näitab ette kuidas, mis toimib. Väga sõbralik kollektiiv ja soovitan kõigile, kes tahavad selgeks teha keevitamise elu ja olu.

Martin P.

Keevitaja koolitus (12.06.2020)

Tänan kannatliku, rahuliku ja abivalmis koostöö eest koolituse läbiviimisel. See oli minu jaoks esmakordne videosilla abil koolitus, millega lõpuks saime ka tulemuseni. Minu eas (60+) eelistaksin ikka silmast, silma, klassitoakoolitust.

Enn V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Väga tore veebi koolitus oli teil. Ka oppejoud on teil väga tore ja pädev. Oli huvitav.

Janek N.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

E-öpe toimib suurepäraselt, koik oli väga selgelt aru saadav pluss videod mida vahepeal esitati oli suureks abiks eksamile. Soovitan väga opetaja Peeterit.

Martin T.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Pikk koolitus aga väga huvitavaks tehtud 🙂 meeldis

Klelia B.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Väga mõnus oli, mulle meeldis see veebi värg ja koolitaja oli hea, seletas kõik lahti nii nagu vaja oli.

Tiimar U.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Huvitav, vaheldusrikas kogemus.

Rainis R.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Kuna ei ole varem sellisel koolitusel käinud siis minujaoks oli see väga põnev ja uus kogemus. Läbi veebikeskkonna tundus see lõbus ja väga mugav. Koolitaja oli väga positiivne ja tore ning tema jutt oli arusaadav. Kui peaksin veel mõne sarnase koolituse läbima siis teeksin seda just veebikeskkonnas.

Sirli V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Esimine kogemus, väga positiivne! Hea ja mugav läbi viia sellisied asju neti teel. Koolituse läbiviia oli ka väga mue ja chill, kindlasti soovitan, hea!

Jaak G.

Soome Tööturvalisuskoolitus (28.05.2020)

Mis ma oskan öelda ! Esimene webikoolitus, aga super lahe 🙂 Ainuke etteheide selle juures on see, et :” video vaatamise ajal oleks võinud heli vaiksem olla !”. Aga muidu kõik oli super lahe ja lõbus 🙂  Soovin jõudu ja jaksu ning järgmine kord näeb jälle siis e siis 5a pärast 🙂

Dieter V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (19.05.2020)

Tänan. Koolitus oli väga huvitav. Koolitaja valdas ainet ja oskas seda hästi edasi anda. Usun, et tänasest koolitusest on mulle edaspidises elus ja töös palju kasu.

Tambet K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Koolitus oli väga hästi ülesse ehitatud. Õppisin palju uut ja jagasin enda teadmisi. Soovitan soojalt kõigile seda koolitust.

Harrys H.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Mulle meeldis, kõik läks super tasemel, eriti video humoorikast ohutusest, kõik kes arvavad kursustel osaleda, võivad julgelt minna!

Maksim K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (04.05.2020)

Mulle õppeprotsess väga meeldib. Varustus on uus, õpetajad on väga heal tasemel.
Olen koolitusega väga rahul ja soovitan kõigil minna sellesse kooli õppima.

Vjatselav P.

Keevitaja koolitus (10.03.2020)