Tagasiside

by | okt. 24, 2019

Palun kasutage tagasiside andmiseks allpool toodud vormi või võtke meiega ühendust kontaktandmete lehel oleval aadressil.

6 + 14 =

Põhjalik koolitus ning õppejõud suutis selle mitme tunnise arvuti taga istumise piisavalt huvitavaks teha. Teemadele lähenemine oli väga meeldiv.

Kindlasti soovitan!

Mihkel V.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Väga korralik koolitus, eksami tegin puhtalt.

Taago S.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Kursus on väga praktikapõhine, mis keevitusel eriti oluline. Algajana ei osanud ette näha mis saama hakkab, aga kõik sujus nii nagu peab. Õpetaja väga sõbralik ja professionaalne-aitab igal sammul ja näitab ette kuidas, mis toimib. Väga sõbralik kollektiiv ja soovitan kõigile, kes tahavad selgeks teha keevitamise elu ja olu.

Martin P.

Keevitaja koolitus (12.06.2020)

Tänan kannatliku, rahuliku ja abivalmis koostöö eest koolituse läbiviimisel. See oli minu jaoks esmakordne videosilla abil koolitus, millega lõpuks saime ka tulemuseni. Minu eas (60+) eelistaksin ikka silmast, silma, klassitoakoolitust.

Enn V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Väga tore veebi koolitus oli teil. Ka oppejoud on teil väga tore ja pädev. Oli huvitav.

Janek N.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

E-öpe toimib suurepäraselt, koik oli väga selgelt aru saadav pluss videod mida vahepeal esitati oli suureks abiks eksamile. Soovitan väga opetaja Peeterit.

Martin T.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Pikk koolitus aga väga huvitavaks tehtud 🙂 meeldis

Klelia B.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Väga mõnus oli, mulle meeldis see veebi värg ja koolitaja oli hea, seletas kõik lahti nii nagu vaja oli.

Tiimar U.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Huvitav, vaheldusrikas kogemus.

Rainis R.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Kuna ei ole varem sellisel koolitusel käinud siis minujaoks oli see väga põnev ja uus kogemus. Läbi veebikeskkonna tundus see lõbus ja väga mugav. Koolitaja oli väga positiivne ja tore ning tema jutt oli arusaadav. Kui peaksin veel mõne sarnase koolituse läbima siis teeksin seda just veebikeskkonnas.

Sirli V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Esimine kogemus, väga positiivne! Hea ja mugav läbi viia sellisied asju neti teel. Koolituse läbiviia oli ka väga mue ja chill, kindlasti soovitan, hea!

Jaak G.

Soome Tööturvalisuskoolitus (28.05.2020)

Mis ma oskan öelda ! Esimene webikoolitus, aga super lahe 🙂 Ainuke etteheide selle juures on see, et :” video vaatamise ajal oleks võinud heli vaiksem olla !”. Aga muidu kõik oli super lahe ja lõbus 🙂  Soovin jõudu ja jaksu ning järgmine kord näeb jälle siis e siis 5a pärast 🙂

Dieter V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (19.05.2020)

Tänan. Koolitus oli väga huvitav. Koolitaja valdas ainet ja oskas seda hästi edasi anda. Usun, et tänasest koolitusest on mulle edaspidises elus ja töös palju kasu.

Tambet K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Koolitus oli väga hästi ülesse ehitatud. Õppisin palju uut ja jagasin enda teadmisi. Soovitan soojalt kõigile seda koolitust.

Harrys H.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Mulle meeldis, kõik läks super tasemel, eriti video humoorikast ohutusest, kõik kes arvavad kursustel osaleda, võivad julgelt minna!

Maksim K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (04.05.2020)

Mulle õppeprotsess väga meeldib. Varustus on uus, õpetajad on väga heal tasemel.
Olen koolitusega väga rahul ja soovitan kõigil minna sellesse kooli õppima.

Vjatselav P.

Keevitaja koolitus (10.03.2020)

 
X