Tagasiside

by okt. 24, 2019

Palun kasutage tagasiside andmiseks allpool toodud vormi või võtke meiega ühendust kontaktandmete lehel oleval aadressil.

Tänan meeldiva koostöö eest Keevituse kursusel.  Koolitus oli põhjalik ja täpne.  Lisaks Juhendajale, kiidan ka klassikaaslasi!!

Lauri P.

keevitaja koolitus (30.09.2021)

Väga heal tasemel keevitajate õpe.Tasemel ja suurte kogemustega praktika juhendaja.

Meelis

keevitaja koolitus (29.09.2021)

Eesti keele õpetus koolituskeskuses “A1 koolitus”. Ma hakkasin õppima eesti keelt maikuus. Praegu ma õpin üksinda klassis, klassis oleme kahekesi, mina ja eesti keele õpetaja ( eesti keele ja kirjanduse õpetaja Pille Veber, diplomeeritud spetsialist). Mulle meeldib, et õppekeskus asub minu elukoha lähedal ja seega võtab mul vähe aega, et kohale tulla. Eesti keele tundides kasutame töövihikut, õpikut
(autor Mare Kitsnik), EKI sõnaraamatut ja vajadusel ka mobiilitelefoni abi. Ma olen ise rahul eesti keele õpetuse protsessiga, tunnid lähevad rahulikus olukorras, õpetajal on olemas hea ja reaalne töökogemus. Tundides tutvume eesti kultuuriga, ajalooga, tuntud kirjanikega ja teiste inimetega. Räägime erinetevast teemadest, kasutades eesti keele grammatika erinevaid vorme.
Meie klassis on olemas erinevad tehnilised vahendid, mis aitavad mind õppida eesti keelt. Puhkepausi ajal saab juua teed või kohvi, pakutakse erinevaid küpsiseid. Meid käidi ka inspekteerimas, jälgiti tunni käiku ja andsime ka tagasisidet. Keskuse juhina Peeter Kuuseste huvitub meie tegemistest ja tundidest. Eesti keelt on hea osata, mina oskan juba rohkem. Loodan, et tulevikus ma võiksin eesti keelt rääkida veel paremini, kui täna.

Igor Z.

Eesti keele koolitus (06.07.2021)

 

Tänud keevitaja koolituse hea korralduse ja asjatundliku juhendamise eest! Hea on õppida kui sind juhendavad oma ala profid kes teavad mida nõuda ja ei tee liigseid sõnu, eriti siis kui oled enne olnud keevitusekauge inimene. Kindlasti tulen end siia edaspidi täiendama ja julgen koolitust tuttavatele soovitada! Suured tänud Peetrile ja Leonidile!

Tõnis P.

Keevitaja koolitus (04.07.2021)

Läbisin keevituse kursused. Mul on väga hea meel ja soovisin tänada õpetaja Leonidi ja eriline tänu ka positiivsele direktorile Peetrile.

Ivan K.

Keevitaja koolitus (11.06.2021)

Nimetatud koolitusel osalemine on minule andnud põhjalikud keevitaja tööalased teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, tagamaks kompetentsus töötamiseks keevitajana. Koolitaja LEONID oli väga professionaalne, tulemusele orienteeritud. Koolitusel meeldis mulle pidev tagasisidestamine, praktilised läbitegemised ja õppematerjal.

Oleg R.

Keevitaja koolitus (03.02.2021)

Kõigile kes tahab olla keevitajana minge …A1koolitus.ee -väga suur täänu meistrile LEONIDILE.

Sergei K.

Keevitaja koolitus (02.02.2021)

Super koolitus. Abivalmis ja sõbralik kollektiiv, ning professionaalne instruktor, omandasin kiirelt vajalikud oskused! Tänud Peetrile ning Leonidele!

Kevin P.

Keevitaja koolitus (01.02.2021)

Koolitus oli põhjalik ja saavutasin heal tasemel keevitusega seonduvad teadmised.

Kenneth K.

Keevitaja koolitus (23.01.2021)

Väga kasulik ja asjalik koolitus. Puudub kuiv teooria ning juhendaja on ülimalt pädev oma valdkonnas (vajadusel paneb ka karu keevitama). Suur tänu Leonidile ja Peetrile.

Jarmo P.

Keevitaja koolitus (31.10.2020)

Super hea koolitus!

Õpetaja oli väga abivalmis, kõik küsimused mis tekkisid, selgitas ja vajadusel näitas visuaalselt.

Tore, et koolitaja oli ettevõtlik ning pakkus välja erinevaid lahendusi, et teha koolitus võimalikult mahukaks praktilise poole pealt. Tänu sellele suutsin läbida oma kursuse ja sertifikaadi eksami üheaegselt.

Vajaduse korral tulen kindlasti oma oskusi veelgi laiendama A1koolitus-keskusesse.

Kaur-Gabriel R.

Keevitaja koolitus (31.08.2020)

 Keevitus õpetajal on vajalikud oskused ja sertifikaadid. Oskab, näitab ja juhatab kuidas saab, kuidas peab ja kuidas tuleb.

Lauri O.

Keevitaja koolitus (25.08.2020)

Põhjalik koolitus ning õppejõud suutis selle mitme tunnise arvuti taga istumise piisavalt huvitavaks teha. Teemadele lähenemine oli väga meeldiv.

Kindlasti soovitan!

Mihkel V.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Väga korralik koolitus, eksami tegin puhtalt.

Taago S.

Soome tööturvalisuskaardi koolitus (16.06.2020)

Kursus on väga praktikapõhine, mis keevitusel eriti oluline. Algajana ei osanud ette näha mis saama hakkab, aga kõik sujus nii nagu peab. Õpetaja väga sõbralik ja professionaalne-aitab igal sammul ja näitab ette kuidas, mis toimib. Väga sõbralik kollektiiv ja soovitan kõigile, kes tahavad selgeks teha keevitamise elu ja olu.

Martin P.

Keevitaja koolitus (12.06.2020)

Tänan kannatliku, rahuliku ja abivalmis koostöö eest koolituse läbiviimisel. See oli minu jaoks esmakordne videosilla abil koolitus, millega lõpuks saime ka tulemuseni. Minu eas (60+) eelistaksin ikka silmast, silma, klassitoakoolitust.

Enn V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Väga tore veebi koolitus oli teil. Ka oppejoud on teil väga tore ja pädev. Oli huvitav.

Janek N.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

E-öpe toimib suurepäraselt, koik oli väga selgelt aru saadav pluss videod mida vahepeal esitati oli suureks abiks eksamile. Soovitan väga opetaja Peeterit.

Martin T.

Soome Tööturvalisuskoolitus (09.06.2020)

Pikk koolitus aga väga huvitavaks tehtud 🙂 meeldis

Klelia B.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Väga mõnus oli, mulle meeldis see veebi värg ja koolitaja oli hea, seletas kõik lahti nii nagu vaja oli.

Tiimar U.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Huvitav, vaheldusrikas kogemus.

Rainis R.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Kuna ei ole varem sellisel koolitusel käinud siis minujaoks oli see väga põnev ja uus kogemus. Läbi veebikeskkonna tundus see lõbus ja väga mugav. Koolitaja oli väga positiivne ja tore ning tema jutt oli arusaadav. Kui peaksin veel mõne sarnase koolituse läbima siis teeksin seda just veebikeskkonnas.

Sirli V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (02.06.2020)

Esimine kogemus, väga positiivne! Hea ja mugav läbi viia sellisied asju neti teel. Koolituse läbiviia oli ka väga mue ja chill, kindlasti soovitan, hea!

Jaak G.

Soome Tööturvalisuskoolitus (28.05.2020)

Mis ma oskan öelda ! Esimene webikoolitus, aga super lahe 🙂 Ainuke etteheide selle juures on see, et :” video vaatamise ajal oleks võinud heli vaiksem olla !”. Aga muidu kõik oli super lahe ja lõbus 🙂  Soovin jõudu ja jaksu ning järgmine kord näeb jälle siis e siis 5a pärast 🙂

Dieter V.

Soome Tööturvalisuskoolitus (19.05.2020)

Tänan. Koolitus oli väga huvitav. Koolitaja valdas ainet ja oskas seda hästi edasi anda. Usun, et tänasest koolitusest on mulle edaspidises elus ja töös palju kasu.

Tambet K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Koolitus oli väga hästi ülesse ehitatud. Õppisin palju uut ja jagasin enda teadmisi. Soovitan soojalt kõigile seda koolitust.

Harrys H.

Soome Tööturvalisuskoolitus (12.05.2020)

Mulle meeldis, kõik läks super tasemel, eriti video humoorikast ohutusest, kõik kes arvavad kursustel osaleda, võivad julgelt minna!

Maksim K.

Soome Tööturvalisuskoolitus (04.05.2020)

Mulle õppeprotsess väga meeldib. Varustus on uus, õpetajad on väga heal tasemel.
Olen koolitusega väga rahul ja soovitan kõigil minna sellesse kooli õppima.

Vjatselav P.

Keevitaja koolitus (10.03.2020)